AMD Strela

 

Забава

Познатата струмичка четворка во јуни годинава слави 20 години од формирањето.Минатата недела го промовираа спотот ,,Ординација,, каде…

Повеќе

Првиот заеднички дует на Сузана Гавазова и нејзината внука од сестра 16 годишната Зорица ги одведе и до првата награда на четвртиот…

Повеќе

На youtube е поставено видео во кое актуелниот амерички претседател Barak Obama "рапува" моментално еден од најголемите музички хитови…

Повеќе

Media Flesh

 

ВИДЕО

FACEBOOK